Uitslagen Wedstrijden

Uitslagen Seizoen 2017 – 2018

BEKER VAN LEUVEN 2018


 

BEKER VAN LEUVEN 2018

ADVANCED NOVICE GIRLS GROUP A

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Annelien VAN DE VELDE GSK 37.33 1
2 Polina CHERMAN KPL 35.74 2
3 Soraya VERPLANKE GSK 29.51 3

 

BELGISCH KAMPIOENSCHAP 2018


 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

MINIEMEN GIRLS GROUP A1

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Nora COPPENS DSH 16.79 1
2 Celiane HONHON CPL 15.82 2
3 Luna VERTRIEST GSK 12.61 3
4 Aube-Laure DRIJKONINGEN NOT 11.71 4
5 Alexia DE COCK DSH 9.93 5

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

MINIEMEN GIRLS GROUP A2

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Charlotte JENNES AKR 27.50 1
2 Emilia SOLOUKHIN ASW 24.76 2
3 Liselotte ROBYNS GSK 24.48 3
4 Elise DE HERDT DSH 22.59 4
5 Melina HUYGENS ASW 22.08 5
6 Edra GEERS AKR 21.22 6
7 Nena BASTIANEN HSK 19.61 7
8 Anouk LAPADAT FSC 18.46 8
9 Luiza KUCZYNSKA KHL 18.23 9
10 Selin TURKISTAN GSK 18.00 10
11 Ella CORNELIS ASW 17.00 11
12 Irene BAGIOLI KHM 16.87 12
13 Margaux VAN BRUYSSEL KPL 16.40 13
14 Jade HEYLIGEN HSK 16.38 14
15 Livia NAVARRA PLC 16.35 15
16 Alisa CHERMAN KPL 15.83 16
17 Daphne RAMOS KPL 12.28 17

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

NOVICE A GIRLS GROUP A1

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Vanessa CERRADA CPL 22.16 1
2 Alice MIKHAILIAN RBI 19.80 2
3 Gitte DE RIJCK DSH 18.89 3
4 Izabelle TANGHE GSK 17.80 4
5 Klaara JAMSA KHM 17.03 5
6 Hanne PEETERS DSH 16.93 6
7 Kimani DELSARD NOT 16.70 7
8 Astrid GENIETS GSK 16.38 8
9 Anna WOSTYN KPL 16.07 9
10 Shany RAVEYTS KHL 15.93 10
11 Clémence PARMENTIER CPL 15.73 11
12 Sara WOSTYN KPL 14.53 12
13 Kaat ROBIJN ASW 14.10 13
14 Laura HEINEN CPL 13.46 14
15 Linske MICHIELSEN AKR 12.95 15
16 Emma VAN LOOCK DSH 12.80 16
17 Rosa-Leah BERNAERTS AKR 9.87 17

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

NOVICE A GIRLS GROUP A2

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Maite VAN MULDERS KHL 29.32 1
2 Djo JANSEN NOT 27.75 2
3 Danielle VERBINNEN KHM 26.43 3
4 Feebe AUDENAERT DSH 25.78 4
5 Kyana MENALDA KHL 24.43 5
6 Febe VAN DE WIJNGAERT DSH 24.33 6
7 Lilia MARECHAL CPL 24.18 7
8 Luna VAN SCHUERBEEK KHL 23.72 8
9 Polina CHERMAN KPL 22.62 9
10 Stien DE PEUTER AKR 21.00 10
11 Emma ADAMS DSH 20.23 11
12 Joannie ALENIS ASW 20.20 12
13 Maite GENIETS GSK 20.15 13
14 Milana ALEXEEVA KPL 18.44 14
15 Amber VAN BRUYSSEL KPL 17.75 15
16 Mariam EL HUSSEINI KPL 15.68 16
17 Caroline DELEAU KPL 12.22 17
WD Emmy VAN DE VELDE GSK

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

NOVICE A BOYS GROUP A2

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Matijn MAES GSK 20.62 1
2 Miroslav FEITZ ASW 15.71 2

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

NOVICE B GIRLS

Result

FPl. Name Nation Points FS
1 Ioana CHRISTAKIS FSC 33.05 1
2 Julie MERTENS HSK 30.65 2
3 Aicha CARLU TSC 29.85 3
4 Annelien VAN DE VELDE GSK 27.25 4
5 Jeanne ANDRUETAN KHL 26.63 5
6 Ekaterina SYZDYKOV HSK 24.98 6
7 Soraya VERPLANKE GSK 24.12 7
WD Belen BRICCHI KPL

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

ADVANCED NOVICE GIRLS GROUP A – U15

Result

FPl. Name Nation Points SP FS
1 Romee VERBEKE TSC 74.23 2 1
2 Vicky JANSEN NOT 69.73 1 2
3 Marthe DEMEYER KHL 64.48 3 3
4 Chloé TINTURIER TSC 62.27 5 4
5 Rana AKBAY DSH 57.49 6 5
6 Febe LEYSEN GSK 52.46 4 7
7 Albane DE BACKER GSK 51.02 7 6

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

JUNIOR LADIES GROUP A – U17

Result

FPl. Name Nation Points SP FS
1 Amber DE MAESSCHALCK KHL 95.06 1 1
2 Maureen DENAEIJER KHL 83.52 2 2
3 Angelina TUMBAS – DE MUNCK GSK 77.63 3 4
4 Jade HOVINE AXE 76.85 6 3
5 Amina VERPLANCKE GSK 71.98 5 5
6 Charlotta HENDRIKS KHL 67.34 4 6
7 Chiara VAN DE VELDE GSK 64.30 7 7
8 Britt VERWERFT DSH 44.18 8 8
9 Britney LAURENS DSH 30.17 9 9
WD Ilina BAUMANS DSH

 

 

BELGIAN CHAMPIONSHIP 2018

JUNIOR LADIES GROUP A – U19

Result

FPl. Name Nation Points SP FS
1 Laura BALANEAN KHL 93.45 1 2
2 Lisa VAN GENCK KHL 88.47 3 1
3 Loïs ARICKX GSK 81.96 2 3
4 Tinne CELIS KPL 76.58 4 4
5 Marte DE VROEY AKR 65.63 5 5
6 Bettina VANNERUM KPL 54.60 7 8
7 Celeste VANNERUM KPL 51.58 8 6
8 Maite HABETS DSH 48.64 9 7
WD Robyn RAVYTS KHL
WD Shania CORNET KHL

LEO SCHEU MEMORIAL 2017 – ISU


JUNIOR LADIES

FPl. Name Club Nation Points SP FS
1 Alessia TORNAGHI UIS ITA 139.16 1 1
2 Stefanie PESENDORFER UEL AUT 132.71 6 2
3 Julia LANG HUN HUN 123.00 3 3
4 Emma VEIJALAINEN   FIN 120.56 5 4
5 Sophia SCHALLER EVS AUT 119.11 4 5
6 Charlotte VANDERSARREN   BEL 118.78 2 6
7 Carolin HESS   GER 109.10 10 7
8 Nicole CALDERARI   GER 108.42 9 8
9 Tiffany KLAUNIG   GER 107.32 8 9
10 Tullia TREVISAN   ITA 100.74 7 12
11 Anna – Sophia MIESENBERGER AUT AUT 99.61 11 10
12 Chenny PAOLUCCI ITA ITA 99.23 12 11
13 Katarina KITAROVIC LED CRO 97.38 14 13
14 Hana CVIJANOVIC LED CRO 93.36 13 15
15 Celine Leonie WEISS AUT AUT 87.85 15 17
16 Laura SELAN EVF AUT 86.81 16 16
17 Sophie-Laureen GUNTHER UEL AUT 83.55 22 14
18 Lisa WEIJER   NED 83.51 20 18
19 Mira BARATH HUN HUN 81.89 18 19
20 Elisavet VOULGARI HUS GRE 80.10 17 20
21 Henriett BALOGH HUN HUN 74.43 19 23
22 Sophie BIJKERK   NED 72.36 21 22
23 Merel BEVERLOO   NED 67.60 23 21
WD Amy MORRIS   GBR      
WD Lilly WILLIAMS-HOWELL   GBR      
WD Dora NAGY HUN HUN      
WD Greta BALDAN UIS ITA      
WD Cristiana Mihaela SILCA ROU ROU    

GOLDEN BEAR – ZAGREB  2017


Charlotte Vandersarren – 3de plaats

RIVIERENCUP – 28/29 OKTOBER 2017


PREMINIEMEN GIRLS
FPl. Name Nation Points FS
1 Caroline LISON PLC 18.24 1
2 Clarisse VAN ROOSBROECK PLC 17.80 2
3 Noa GODA KHM 16.14 3
4 Keara DU RANG KHL 15.61 4
5 Julie VANDEN BUSSCHE BSC 14.59 5
6 Aube-Laure DRIJKONINGEN NOT 14.49 6
7 Lyana VAN DEN BOGAERT AKR 14.38 7
8 Malaak AMOR KHL 12.93 8
9 Luna TRUYE GSK 12.68 9
10 Tatiana VAN SANT AKR 12.13 10
11 Julie GONZE NOT 11.86 11

 

NOVICE A GIRLS GROUP A1
FPl. Name Nation Points FS
1 Alice MIKHAILIAN RBI 20.95 1
2 Vanessa CERRADA CPL 20.93 2
3 Kimani DELSARD NOT 19.20 3
4 Laura HEINEN CPL 18.06 4
5 Astrid GENIETS GSK 17.41 5
6 Hanne PEETERS DSH 15.76 6
7 Emma VAN LOOCK KHM 14.33 7
8 Clémence PARMENTIER CPL 14.03 8

 

NOVICE A GIRLS GROUP A2
FPl. Name Nation Points FS
1 Maite VAN MULDERS KHL 27.68 1
2 Djo JANSEN NOT 27.65 2
3 Febe VAN DE WIJNGAERT DSH 27.45 3
4 Luna VAN SCHUERBEEK KHL 27.04 4
5 Kyana MENALDA KHL 25.98 5
6 Caroline DELEAU KPL 24.14 6
7 Polina CHERMAN KPL 23.25 7
8 Mariam EL HUSSEINI KPL 22.36 8
9 Danielle VERBINNEN KHM 21.58 9
10 Stien DE PEUTER AKR 21.29 10
11 Emmy VAN DE VELDE GSK 21.16 11
12 Milana ALEXEEVA KPL 20.40 12
13 Maite GENIETS GSK 17.69 13
14 Emma ADAMS DSH 16.95 14
0 Line DE GRAEF HSK 0.00

 

NOVICE A BOYS GROUP A2
FPl. Name Nation Points FS
1 Matijn MAES GSK 21.03 1

 

NOVICE B GIRLS GROUP A
FPl. Name Nation Points FS
1 Ioana CHRISTAKIS FSC 34.53 1
2 Soraya VERPLANKE GSK 32.53 2
3 Julie MERTENS HSK 30.60 3
4 Aicha CARLU TSC 28.62 4
5 Jeanne ANDRUETAN KHL 27.61 5
6 Ekaterina SYZDYKOV HSK 25.73 6
7 Annelien VAN DE VELDE GSK 19.96 7
0 Shelsey AKINWUMI AKR 0.00

 

ADVANCED NOVICE GIRLS GROUP A – U15
FPl. Name Nation Points SP FS
1 Vicky JANSEN NOT 28.16 1
2 Romee VERBEKE TSC 27.91 2
3 Marthe DEMEYER KHL 27.32 3
4 Chloé TINTURIER TSC 26.21 4
5 Yana COLLART KPL 23.55 5
6 Rana AKBAY DSH 23.09 6
7 Albane DE BACKER GSK 22.91 7
WD Febe LEYSEN GSK

 

JUNIOR LADIES GROUP A – U17
FPl. Name Nation Points SP FS
1 Amber DE MAESSCHALCK KHL 35.14 1
2 Angelina TUMBAS – DE MUNCK GSK 30.80 2
3 Charlotta HENDRIKS KHL 29.98 3
4 Chiara VAN DE VELDE GSK 24.25 4
5 Maureen DENAEIJER KHL 24.01 5
6 Ilina BAUMANS DSH 23.13 6
7 Amina VERPLANCKE GSK 19.85 7
8 Britt VERWERFT DSH 18.87 8
9 Britney LAURENS DSH 17.82 9
WD Jade HOVINE AXE
WD Rani COENEN KPL

 

JUNIOR LADIES GROUP A – U19
FPl. Name Nation Points SP FS
1 Laura BALANEAN KHL 34.20 1
2 Robyn RAVYTS KHL 30.74 2
3 Lisa VAN GENCK KHL 29.40 3
4 Marte DE VROEY AKR 26.36 4
5 Celeste VANNERUM KPL 24.07 5
6 Maite HABETS DSH 23.13 6
7 Loïs ARICKX GSK 22.68 7
8 Bettina VANNERUM KPL 21.22 8
9 Shania CORNET KHL 19.62 9
WD Inne VAN EEMEREN NOT

 

MINIEMEN GIRLS GROUP A1
FPl. Name Nation Points FS
1 Livia NAVARRA PLC 20.69 1
2 Oluchi ONWUKA ASW 14.60 2
3 Alexia DE COCK DSH 13.29 3
4 Luna VERTRIEST GSK 12.78 4

 

MINIEMEN GIRLS GROUP A2
FPl. Name Nation Points FS
1 Liselotte ROBYNS GSK 26.98 1
2 Charlotte JENNES AKR 25.29 2
3 Edra GEERS AKR 22.67 3
4 Elise DE HERDT DSH 22.63 4
5 Luiza KUCZYNSKA KHL 19.16 5
6 Nena BASTIANEN HSK 17.83 6
7 Anouk LAPADAT FSC 17.21 7
8 Jade HEYLIGEN HSK 17.13 8
9 Daphne RAMOS KPL 16.36 9
10 Alisa CHERMAN KPL 13.57 10
11 Margaux VAN BRUYSSEL KPL 11.56 11

ANTWERP DIAMOND TROPHY 2017


MINIEMEN CUBS GIRLS
FPl. Name Nation Points FS
1 Charlotte JENNES AKR 24.79 1
2 Gabriella GRINBERG SZK 23.79 2
3 Emilia SOLOUKHIN ASW 22.94 3
4 Nijne VAN ERP BKV 22.71 4
5 Liselotte ROBYNS GSK 21.70 5
6 Vivi NURMI KAT 21.65 6
7 Lilia LUPANOVA DDD 21.40 7
8 Elli KANKARE CHL 21.16 8
9 Ksenia DYAGILEVA SZK 21.13 9
10 Melina HUYGENS ASW 21.10 10
11 Elise DE HERDT DSH 20.56 11
12 Dita GILTAIRE CHL 19.63 12
13 Ella CORNELIS ASW 19.31 13
14 Selin TURKISTAN GSK 19.03 14
15 Gabi LOONSTRA DDD 18.16 15
16 Licia WU MSB 16.23 16
17 Anouk LAPADAT FSC 15.63 17
18 Luiza KUCZYNSKA KHL 15.36 18
19 Luna VERTRIEST GSK 12.36 19
WD Minttu HIRVONEN KAT

 

NOVICE A GIRLS GROUP 1
FPl. Name Nation Points FS
1 Julia VAN DIJK DDD 32.70 1
2 Jolien JENNES AKR 31.12 2
3 Luana VANDEZANDE KPL 29.46 3
4 Feebe AUDENAERT ASW 25.90 4
5 Anne LURLING BKV 25.28 5
6 Maite VAN MULDERS KHL 25.18 6
7 Djo JANSEN NOT 24.79 7
8 Danielle VERBINNEN KHM 22.68 8
9 Jolanda VOS FAN 22.58 9
10 Joannie ALENIS ASW 19.99 10
11 Alexandra DYAGILEVA SZK 19.94 11
12 Vanessa CERRADA CPL 19.86 12
13 Alice MIKHAILIAN RBI 19.72 13
14 Caroline DELEAU KPL 18.76 14
15 Anna PUOLANNE KAT 18.76 15
16 Luna VAN SCHUERBEEK KHL 17.01 16
17 Amber VAN BRUYSSEL KPL 16.96 17
18 Laura HEINEN CPL 15.99 18
19 Astrid GENIETS GSK 15.00 19
20 Maybel KURSON KAT 14.83 20
21 Josefine BOER DDD 14.73 21

 

NOVICE A GIRLS GROUP 2
FPl. Name Nation Points FS
1 Polina SYZDYKOV HSK 30.89 1
2 Ophélie CLERC CPM 30.73 2
3 Lara VISSER FAN 29.34 3
4 Nina LAGENBERG BKV 27.86 4
5 Emilie SCHOP DDD 26.98 5
6 Britt HARMSEN DDD 25.89 6
7 Polina CHERMAN KPL 25.82 7
8 Chloé BREGNARD CPM 24.30 8
9 Alizée PETRINI CPM 23.78 9
10 Kyana MENALDA KHL 23.62 10
11 Emmy VAN DE VELDE GSK 22.65 11
12 Séléné LUYET CPM 22.18 12
13 Lilia MARECHAL CPL 21.25 13
14 Evie LEWIS COV 21.13 14
15 Kimani DELSARD NOT 18.48 15
16 Emma ADAMS DSH 17.78 16
17 Georgia DAVIDSON COV 16.30 17
18 Maite GENIETS GSK 15.86 18
19 Esra DRIJVER DDD 10.81 19
WD Roos VAN DEN AKKER BKV
WD Line DE GRAEF HSK

 

NOVICE A BOYS
FPl. Name Nation Points FS
1 Jacob CASEY COV 26.42 1
2 Matijn MAES GSK 21.58 2
3 Miroslav FEITZ ASW 20.61 3

 

NOVICE B GIRLS
FPl. Name Nation Points FS
1 Rana AKBAY DSH 34.27 1
2 Albane DE BACKER GSK 33.26 2
3 Ioana CHRISTAKIS FSC 28.72 3
4 Julie MERTENS HSK 28.01 4
5 Maria USPENSKAYA SZK 26.85 5
6 Aicha CARLU TSC 26.08 6
7 Soraya VERPLANKE GSK 25.46 7
8 Jeanne ANDRUETAN KHL 23.98 8
9 Annelien VAN DE VELDE GSK 22.13 9
10 Sophie ATANASSOV CPM 19.38 10
WD Febe LEYSEN GSK

PIROUETTE SKATING 2017


PREMINIEMEN GIRLS
FPl. Name Nation Points FS
1 Tatiana VAN SANT AKR 14.80 1
2 Luna TRUYE GSK 13.15 2
3 Amy VERSCHUEREN DSH 12.05 3
4 Lyana VAN DEN BOGAERT AKR 11.87 4
5 Aube-Laure DRIJKONINGEN NOT 11.56 5

 

MINIEMEN GIRLS GROUP A
FPl. Name Nation Points FS
1 Margaux VAN BRUYSSEL KPL 19.66 1
2 Daphne RAMOS KPL 17.89 2
3 Luna VERTRIEST GSK 13.00 3

 

NOVICE B GIRLS GROUP A
FPl. Name Nation Points FS
1 Febe VAN DE WIJNGAERT DSH 29.72 1
2 Feebe AUDENAERT ASW 28.38 2
3 Polina CHERMAN KPL 26.84 3
4 Edra GEERS AKR 25.20 4
5 Milana ALEXEEVA KPL 24.77 5
6 Charlotte JENNES AKR 23.67 6
7 Soraya VERPLANKE GSK 22.14 7
8 Ekaterina SYZDYKOV HSK 21.86 8
9 Stien DE PEUTER AKR 21.44 9
10 Annelien VAN DE VELDE GSK 20.58 10
11 Caroline DELEAU KPL 20.02 11
12 Amber VAN BRUYSSEL KPL 18.58 12
WD Anouck LEMMENS AKR

 

NOVICE B BOYS GROUP A
FPl. Name Nation Points FS
1 Miroslav FEITZ ASW 29.36 1
2 Matijn MAES GSK 25.23 2

 

JUNIOR LADIES GROUP A
FPl. Name Nation Points FS
1 Giulia CASTORINI KHL 66.96 1
2 Tinne CELIS KPL 53.54 2
3 Marte DE VROEY AKR 53.16 3
4 Amina VERPLANCKE GSK 50.55 4
5 Rani COENEN KPL 49.02 5
6 Zena-Rea BORST AIJ 48.43 6
7 Ilina BAUMANS DSH 47.28 7
8 Maite HABETS DSH 45.56 8
9 Yana COLLART KPL 44.19 9
10 Lika BRONS AIJ 44.05 10
11 Celeste VANNERUM KPL 43.74 11
12 Frederique KONING IJS 43.29 12
13 Lisa JANSEN EKA 42.25 13
14 Chiara VAN DE VELDE GSK 41.47 14
15 Britt VERWERFT DSH 41.10 15
16 Cecil LENIS KCT 38.41 16
17 Julie PATOUT KPL 38.12 17
18 Britney LAURENS DSH 34.78 18
19 Bettina VANNERUM KPL 31.95 19
20 Isabel DE RUIG KCT 26.06 20
WD Charlotta HENDRIKS KHL
WD Caro KIRALY KPL
WD Inne VAN EEMEREN NOT

 

SENIOR LADIES
FPl. Name Nation Points FS
1 Nina PINZARRONE ASW 73.78 1
2 Mara WAGNER CHP 55.53 2
3 Loïs ARICKX GSK 54.92 3
4 Robyn RAVYTS KHL 54.88 4

22nd INTERNATIONAL CUP OF NICE 2017


Junior Ladies

FPl. Name Club Nation Points SP FS
1 Anastasia GUBANOVA RUS 188.30 1 1
2 Mariia TALALAIKINA RUS 146.45 12 2
3 Alessia TORNAGHI ITA 146.39 3 3
4 Dahyun KO CZE 137.57 10 4
5 Klara STEPANOVA CZE 136.13 11 5
6 Alizee CROZET BRIVE FRA 135.86 4 8
7 Lucrezia BECCARI ITA 134.48 6 6
8 Heloise PITOT NICE FRA 132.15 2 12
9 Charlotte VANDERSARREN BEL 131.70 8 7
10 Olga MIKUTINA AUT 129.93 7 10
11 Maia MAZZARA SUI 127.36 14 9
12 Marina PIREDDA ITA 126.45 5 13
13 Ye Eun SEO KOR 122.41 16 11
14 Lutricia BOCK GER 120.88 13 14
15 Nicole ZAIKA SUI 111.07 9 18
16 Anastasia VAIPAN-LAW GBR 109.81 17 15
17 Shaline RUEGGER SUI 105.16 15 19
18 Minseo YOON KOR 105.08 18 17
19 Franziska KETTL GER 102.12 21 16
20 Eunsol JANG KOR 97.27 19 20
21 Linden VAN BEMMEL NED 96.28 20 21
22 Lenne VAN GORP NED 87.45 22 22
23 Freja JUEL JENSEN DEN 72.89 23 23
24 Sofie KORSGAARD DEN 69.33 24 24
FNR Sarah BORCH NIELSEN DEN

Uitslagen Seizoen 2015-2016

KEMPEN TROPHY TURNHOUT – 29-30 JANUARI 2016


novice A girls 1:

5e Febe Leysen

12e Annelien Van De Velde

15e Soraya Verplanke

novice A girls 2:

12e Albane De Backer

novice B:

1e Angelina Tumbas-De Munck

12e Chiara Van De Velde

junior ladies:

11e Loïs Aïrickx

BEKER VAN LIEDEKERKE – 16 JANUARI 2016


preminiemen:

6e Liselotte Robyns

9e Selin Turkistan

10e Maïte Geniets

12e Izabelle Tanghe

Miniemen B girls:

2e Emmy Van de Velde

novice A girls A:

6e Annelien Van De Velde

8e Bobette Rahuma-Hogeland

9e Soraya Verplanke

novice A boys A:

3e Matijn Maes

novice B girls A:

5e Febe Leysen

10e Albane De Backer

advanced novice girls A:

4e Chiara Van De Velde

junior ladies A:

6e Angelina Tumbas-De Munck

8e Loïs Aïrickx

10e Amina Verplancke

FINLANDIA CUP (GULLEGEM) – 6/7 NOVEMBER


miniemen grils 5e Bobette Rahumaa-Hooglund

miniemen boys 3e Matijn Maes

novice A girls 9e Albane De Backer, 11e Febe Leysen

novice B girls 1e Angelina Thumbas-De Munck, 4e Chiara Van De Velde

advanced novice girls 3e Amina Verplancke

junior Ladies 4eLoïs Aïrickx

 

Testen: geslaagd Robyns Liselotte en Turkistan Selin

BELGISCH KAMPIOENSCHAP TE MAASEIK


miniemen grils 6e Bobette

miniemen boys 3e Matijn

novice A grils 16e Albane, 23 Annelien, 32 Soraya

novice B grils 1e Angelina, 5e Chiara

advanced girls 1e Amina

junior ladies 3e Loïs

LIMANT CUP (TURNHOUT) – 31 OKTOBER


Preminiemen

  • 2e Emmy Van De Velde

Miniemen Girls – Reeks B

  •  1e Annelien Van De Velde

Miniemen Girls – Reeks A

  •  1e Soraya Verplanke

Novice A Girls – Reeks A

  •  3e Bobette Rahumaa-Hogeland

Novice A Boys – Reeks A

  •  2e Matijn Maes

Novice B Girls – Reeks A

  • 10e Febe Leysen
  • 12e Albane De Backer

Advanced Novice Girls – Reeks A

  •  3e Chiara Van De Velde

Junior Ladies – Reeks A

  • 1e Amina Verplancke
  • 4e Loïs Arickx
  • 6e Angelina Tumbas-De Munck

RIVIERENCUP (DEURNE) – 24/25 OKTOBER


Preminiemen

  • 1e Soraya Verplanke
  • 2e Annelien Van De Velde
  • 6e Emmy Van De Velde
  • 19e Izabelle Tanghe

Novice A Girls – Reeks A

  •  4e Bobette Rahumaa-Hogeland

Novice A Boys – Reeks A

  •  1e Matijn Maes

Novice B Girls – Reeks A

  • 1e Soraya Verplanke
  • 2e Annelien Van De Velde

Novice B Girls – Reeks A

  • 6e Albane De Backer
  • 9e Febe Leysen

Advanced Novice Girls – Reeks A

  •  3e Chiara Van De Velde

Junior Ladies – Reeks A

  • 3e Loïs Arickx
  • 4e Amina Verplancke
  • 8e Angelina Tumbas-De Munck

Uitslagen Seizoen 2014-2015

PIROUETTE SKATING


Pre-miniemen

  • Emmy Van de Velde: 2de plaats
  • Annelien Van de Velde: 12de plaats

Miniemen

  • Vera Verhoeven: 7de plaats

BELGISCH KAMPIOENSCHAP


Miniemen Boys

  •  Matijn Maes: 2de plaats

Novice A girls

  • Angelina Tumbas – De Munck: 4de plaats
  • Albane De backer: 8ste plaats
  • Febe Leysen: 20ste plaats

Novice B girls

  • Amina Verplancke: Belgisch kampioen
  • Chiara Van de Velde: 5de plaats

INTERNATIONALE FINLANDIA CUP


Miniemen Boys

  •  Matijn Maes: 3de plaats

Novice A girls

  •  Angelina Tumbas – De Munck: 5de plaats
  •  Albane De backer: 10ste plaats
  •  Febe Leysen: 11ste plaats

Novice B girls

  •  Amina Verplancke: 2de plaats
  •  Chiara Van de Velde: 3de plaats

LIMANT CUP


Miniemen Boys

  • Matijn Maes: 1ste plaats

Novice A girls

  • Albane De backer: 2de plaats

Novice B girls

  • Amina Verplancke:2de plaats
  • Angelina Tumbas – De Munck: 4de plaats
  • Chiara Van de Velde: 5de plaats

Advanced novice girls

  • Lois Arickx: 1ste plaats

INTERNATIONALE KEMPEN TROPHY


Novice A girls

  • Angelina Tumbas – De Munck: 2de plaats
  • Febe Leysen: 5de plaats
  • Albane De backer: 10ste plaats

Novice B girls

  • Amina Verplancke:1ste plaats
  • Chiara Van de Velde: 11de plaats

VLAAMS KAMPIOENSCHAP


Miniemen Boys

  • Mathijn Maes: 2de plaats

Miniemen Girls

  • Rahumaa Hoglund Bobette: 12de plaats
  • Emmy Van de velde : 23ste plaats

Novice A girls

  • Angelina Thumbas – De Munck: 2de plaats
  • Albane De backer: 8ste plaats
  • Febe Leysen: 16de plaats

Novice B girls

  • Amina Verplancke: 2de plaats
  • Chiara Van de Velde: 6de plaats

SKATE CHALLENGE


Miniemen Girls

  • Emmy Van De Velde: 11de plaats
  • Soraya Verplancke: 15de plaats

Novice A girls

  • Albane De backer: 5de plaats

Novice B girls

  • Febe Leysen: 2de plaats
  • Chiara Van de Velde: 5de plaats

Advanced novice girls

  • Angelina Tumbas- De Munck: 1ste plaats
  • Lois Arickx: 12de plaats