Uitslagen Wedstrijden

//Uitslagen Wedstrijden
Uitslagen Wedstrijden2018-11-18T10:27:05+00:00

Uitslagen Wedstrijden

WINTER CUP 2017


Adult
FPl. Name Nation Points FS
1 Iceclusif BEL 20.36 1

 

Mixed Age
FPl. Name Nation Points FS
7 Crystallice BEL 26.03 7

 

Basic Novice
FPl. Name Nation Points FS
3 Ice Cubes BEL 22.21 3

 

Junior B
FPl. Name Nation Points FS
4 Ice Fever BEL 31.77 4

KEMPEN TROPHY 2017 – TURNHOUT


  • The Ice Cubes: vierde plaats en vice Vlaams Kampioen
  • Team Ice Fever: tweede plaats en vice Vlaams Kampioen
  • Team Crystallice: vijfde plaats en brons Vlaams Kampioenschap
  • Iceclusif: eerste plaats en Vlaams Kampioen

TROPHÉES DES HAUTS DE FRANCE 2017 – Valenciennes


  • The Ice Cubes: 6de plaats (nov adv)
  • Team Ice Fever: 4de plaats
  • Team Crystallice: 7de plaats
  • Iceclusif: 1ste plaats

LUMIÈRE CUP 2017 – Eindhoven


  • Team Ice Fever: 4de plaats

INTERLIGUES 2017 – SYNCHRO HAUTS DE FRANCE – Duinkerke


  • Team Crystallice: 4de plaats
  • Iceclusif: 1ste plaats

WINTERCUP BELGIUM 2016 – 25 & 26 november 2016 – Gullegem


  • The Ice Cubes: 5de plaats en vice Belgisch Kampioen
  • Team Ice Fever: 3de plaats en vice Belgisch Kampioen
  • Team Crystallice: 4de plaats en Belgisch Kampioen
  • Iceclusif: 1ste plaats en Belgisch Kampioen

KEMPEN TROPHY 2016 – 26 & 27 maart – Turnhout


  • The Ice Cubes: 4de plaats & goud Vlaams Kampioenschap
  • Team Ice Fever: 4de plaats & zilver Vlaams Kampioenschap
  • Team Crystallice: 3de plaats & goud Vlaams Kampioenschap
  • Iceclusif: 1ste plaats & goud Vlaams Kampioenschap

TROPHÉE DE LA REINE MATHILDE 2016 – 20 & 21 februari – Caen (Frankrijk)


ADULTES
FPl. Name Club Nation Points FS
1 Iceclusif
Gand
GAN BEL 29.57 1
2 Tonnerres
Brest Sport Et Patinage
BREST FRA 26.06 2

NOVICE ADVANCED
FPl. Name Club Nation Points FS
1 Magic Crystals
Skating Club Compiegne Oise
COMPI FRA 44.04 1
2 Chrysalides (NA)
Skate Hainaut Valenciennes Club
VAL59 FRA 41.67 2
3 Team Jeanne d’Arc
Rouen Olympic Club
ROC FRA 33.45 3
4 Salamandres (NA)
Havre Athletic Club Patinage Artistique
HAVRE FRA 29.98 4
5 Magic’Moz
Louviers Ice Skating Club
LOUVI FRA 26.95 5
6 Team Olympia (NA)
Turnhout
TURN BEL 26.27 6
7 The Ice Cubes
Gand
GAN BEL 25.76 7
8 Crazy on Ice
Csg Deuil Vallee Montmonrency
DEUIL FRA 14.07 8

JUNIORS N2
FPl. Name Club Nation Points FS
1 Black Diam’s (JUN N2)
Skating Club Compiegne Oise
COMPI FRA 54.75 1
2 Flammes (JUN N2)
Epwlm
EPWLM FRA 53.70 2
3 Axelines
Caen Acsel
CAEN FRA 53.24 3
4 Salamandres (JUN N2)
Havre Athletic Club Patinage Artistique
HAVRE FRA 51.30 4
5 Team Olympia (JUN N2)
Turnhout
TURN BEL 38.31 5
6 Ice Fever
Gand
GAN BEL 35.83 6

MIXED AGE
FPl. Name Club Nation Points FS
1 Axel’Light
Caen Acsel
CAEN FRA 43.34 1
2 Mozaïks
Louviers Ice Skating Club
LOUVI FRA 40.64 2
3 Atlantides (MA)
Bordeaux Sports De Glace
BORDE FRA 40.38 3
4 Hermines
Brest Sport Et Patinage
BREST FRA 35.43 4
5 Z’Hystérik
Hockey Patinage Romorantinais
ROMO FRA 33.89 5
6 Comètes (MA)
Dunkerque Patinage
DUNKE FRA 31.32 6
6 Tendies
Nantes
NAN FRA 30.85 7
7 Candy Ice
Csg Deuil Vallee Montmonrency
DEUIL FRA 30.07 8
8 Crystallice
Gand
GAN BEL 27.87 9

SENIORS N2
FPl. Name Club Nation Points FS
1 Team Phoenix
Liedekerke
LIE BEL 60.34 1
2 Chrysalides (SEN N2)
Skate Hainaut Valenciennes Club
VAL59 FRA 58.37 2
3 Etincelles
Sports De Glace Stephanois
STETI FRA 50.92 3

WINTERCUP BELGIUM 2015 – 27 & 28 november – Gullegem


  • The Ice Cubes: 4e plaats & zilver Belgisch Kampioenschap
  • Team Ice Fever:  4e plaats & brons Belgisch Kampioenschap
  • Team Crystallice: 2e plaats & goud Belgisch Kampioenschap
  • Iceclusif: 1ste plaats & goud Belgisch Kampioenschap

INTERNATIONAL SYNCHRONIZED SKATING MIXED AGE TROPHY 2015 – 17 & 18 april – LE HAVRE (Frankrijk)


  • Team Crystallice : 10e plaats

KEMPEN TROPHY 2015 – 04 & 05 april – Turnhout


  • The Ice Cubes: 7e plaats &  brons Vlaams Kampioenschap
  • Team Ice Fever:  3e plaats & goud Vlaams Kampioenschap
  • Team Crystallice: 4e plaats & zilver Vlaams Kampioenschap
  • Iceclusif: 1ste plaats en goud Vlaams Kampioenschap

TROPHÉE DES HAUTS DE FRANCE 2015 – 21 & 22 maart – Valenciennes (Frankrijk)


  • The Ice Cubes: 4e plaats
  • Team Ice Fever: 6de plaats
  • Team Crystallice: 8e plaats
  • Iceclusif: 1ste plaats

WINTERCUP BELGIUM 2014 – 28 & 29 november – Gullegem


  • The Ice Cubes : 4e plaats & brons Belgisch Kampioenschap
  • Team Ice Fever:  1e plaats & goud Belgisch Kampioenschap
  • Team Crystallice : 2e plaats & zilver Belgisch Kampioenschap
  • Iceclusif: 1ste plaats & goud Belgisch Kampioenschap

KEMPEN TROPHY 2014 – 18 & 19 april – Turnhout


  • The Ice Cubes : 4e plaats & zilver Vlaams Kampioenschap
  • Team Ice Fever:  4e plaats & zilver Vlaams Kampioenschap
  • Team Crystallice : 5e plaats & zilver Vlaams Kampioenschap
  • Iceclusif: 1ste plaats & goud Vlaams Kampioenschap